Objekty

Objekty, které jsme již navštívili a které můžeme vřele doporučit pro pořádání pobytových akcí pro ZTP občany

Hotel Velký Semerink 
Janov nad Nisou

Hotel je umístěn v klidné části Jizerských hor, v blízkosti Jablonce nad Nisou. V budově je bezbariérové přízemí a pomocí schodišťové plošiny je přístupné i první patro. Celková kapacita bezbariérových míst je cca 40. V prvním patře se nachází pokoje, většinou po 2 či 3 lůžkách s vlastním sociálním zařízením. To bezbariérové není. Na patře se však nachází jeden 4 lůžkový pokoj s vlastní bezbariérovou koupelnou i WC.

Odkaz na webové stránky

Rekreační středisko PROSAZ
Líchovy u Sedlčan

Rekreační středisko je položeno do překrásného údolí Slapské přehrady. Kapacita objektu je 40 míst. V objektu je výtahem přístupné 1. patro. Sociální zařízení je společné na patře. V přízemí se nacházejí 3 bezbariérové koupelny s WC.

Odkaz na webové stránky

Pensino Vyhlídka

Lutová, Chlum u Třeboně

Rodinný penzion Vyhlídka Vám nabízí ubytovací kapacitu 43 lůžek, kterou můžeme navýšit přistýlkami. Ubytování je možné v jednotlivých pokojích s kapacitou 3-5 lůžek/pokoj, každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením (sprchou a WC). Na každém pokoji je kuchyňský kout s vařičem a lednicí, dřezem, s talíři, hrnky, sklenicemi, příbory, pánví, hrnci a televizní přípojka. Pokoje jsou velmi prostorné, byly navrhovány bezbariérově, takže v nich musí být prostor pro pohyb na vozíku.

Odkaz na webové stránky