PSA 2022 Květen

Sezonu 21/22 jsme se rozhodli zakončit víkendovým pobytem. Okolnosti nás zaváli do Podještědského sportovního areálu v Českém Dubu. Musíme uznat, že to nebyla vůbec špatná volba a pobyt nám začal krásným počasím. Po příjezdu jsme využili tepla a skočili do bazénu a zazpívali si na čerstvém vzduchu. Domů nás nakonec zahnala až bouřka.

Druhý den jsme se rozhodli využít fotbalové hřiště a zahájili trénink se vším všudy. Zvládli jsme slalom s míčem i střelbu na branku. Zbytek dopoledne jsem si už užívali jen sluníčka na vyhřátém hřišti. Po obědu jsme vyrazili zkontrolovat českodubské náměstí a kvalitu zdejších cukráren. Připravili nám melounovo-vanilkovou zmrzlinu vysoké kvality, díky které měl výlet sladkou tečku. Večer jsme zakončili fanděním hokejistům na MS. Jak je zvykem tak s naší podporou vyhrály, a my se mohli s dobrou náladou odebrat do postýlek.

Neděli jsme začali na hřišti s obdobou fotbalového petanque. Tato varianta hry nás bavila na tolik že si vyžádala trojité opakování. Poté jsme se rozdělil na skupinu fotbalistů a zpěváků. Jedni sehrály velký zápas za doprovodu písní druhé skupiny. Odpoledne jsme si zatrsali v rytmu hudby všichni, a jako bonus popřály Míše k narozeninám. Tato zábava nám vydržela až do sladké večeře, po které jsme už nasadil do autobusu a vydali se domů vyprávět naše zážitky.