Nabídka spolupráce

Vážení přátelé, 
neustále sháníme mladé lidi, kteří by měli zájem jakkoliv pomoci v naší Asociaci. Jedná se o velmi zajímavou práci, která dokáže výrazným způsobem obohatit život nejenom našim klientům, ale do značné míry i vám. Práce je to dobrovolná, nemůžeme za ni nabídnout žádné honoráře. Co vám ale s jistotou nabízíme je velmi kvalitní kolektiv lidí, kteří jsou ochotni pomáhat, starat se, darovat kus svého volného času pro ty, kteří jsou životem bez svého vlatního zavinění znevýhodněni. 
Vaše pomoc může mít rozličný charakter. Od pomoci v zájmových kroužkách, při výletech či jiných krátkodobých akcích až po účast na 14 denním letním pobytu pro ZTP děti, kde je možné zažít nezapomenutelnou atmosféru. Pobytů i kroužků se účastní děti, kterým jejich zdravotní omezení umožňuje život v rodině a které jsme schopni na těchto akcích našimi silami zvládnout. 
Pokud by někoho toto povídání oslovilo, kontaktujte nás, prosím, na telefoních číslech či mailových adresách uvedených v záložce „Kontakty“. Rádi vám zodpovíme jakýkoliv dotaz!.